Červen 2011

V bahrajnu se nopojede

10. června 2011 v 15:00 | Mr.Darkice |  VC Bahrajnu
Pořadatelé Velké ceny Bahrajnu se vzdali svých nadějí vrátit svůj závod do letošního kalendáře Formule 1, na konci října se tak skutečně pojede premiérový podnik v Indii a sezónu na konci listopadu uzavře brazilský Interlagos.
FIA minulý pátek k velkému překvapení řady lidí z Formule 1 oznámila, že závod v Bahrajnu se vrací do kalendáře a 30. října nahradí Velkou cenu Indie, která bude přesunuta až na začátek prosince.
Minulý týden se však nesl ve znamení velké kritiky tohoto rozhodnutí pro celou řadu důvodů, ať už se jednalo o bezpečnost, logistické problémy či prosazení rozhodnutí bez souhlasu všech týmů.
Prezident FIA Jean Todt už včera požádal komerčního šéfa Formule 1 Bernieho Ecclestona o novou podobu letošního kalendáře a pořadatelé Velké ceny Bahrajnu nedlouho poté oznámili, že se svého závodu pro letošní rok vzdávají.
Předseda představenstva okruhu Sakhir v Bahrajnu Zajed Alzajání řekl, že vzhledem k nespokojenosti týmů nemá příliš velký smysl snažit se protlačit bahrajnský podnik zpátky do letošního kalendáře a působit tak účastníkům Formule 1 problémy.
"Zatímco Bahrajn by byl nadšený z toho mít velkou cenu 30. října podle rozhodnutí Světové rady motorsportu, je jasné, že tato úprava nemůže projít a my to rozhodnutí plně respektujeme," uvádí Alzajání v prohlášení.
Vzhledem k tomuto rozhodnutí bahrajnských pořadatelů nyní zbývá už jen oficiální úprava kalendáře do původní podoby.

V columbusu se špekuluje o výměně Kuba Voráčka do Philadelphii

10. června 2011 v 12:05 | Mr.Darkice |  NHL Soupisky +Hráči


Když před pár dny dohodli Flyers s Phoenixem výměnu Ilji Bryzgalova, nečinili tak jistě proto, aby Kojotům zadarmo poskytli třetí volbu v příštím draftu a útočníka Matta Claksona. Philadelphia získala před ostatními kluby třítýdenní náskok k vyjednávání s ruským gólmanem, který se v červenci může stát volným hráčem. Letos bral Bryzgalov 4,5 miliónu dolarů, příště bude mít určitě vyšší požadavky - a generální manažer Paul Holmgren už aby řešil, kde najít potřebné finanční prostředky.
Podle listu Post-Dispatch se generální manažer Modrokabátníků Scott Howson poptával svého kolegy Paula Holmgrena na možnou výměnu už v lednu, neoficiální hovory pokračovaly i na nedávném setkání šéfů obou klubů při testech mladíků před draftem. Jako protihodnotu by Flyers měli dostat první volbu Blue Jackets (jež má pořadové číslo osm) a někoho z elitních útočníků. Tím by měl být, podle mínění spekulujících novinářů, Jakub Voráček.

JAroslav Balštík odchází na hostování do ML.Boleslav

9. června 2011 v 20:10 | Mr.Darkice |  CZ Extraliga - Soupisky + hráči
Jaroslavovi odmávali na roční hostování do Ml.Boleslavy
Odchod vyhlášeného střelce ze Zlína byl oznámem již dříve. Hráč se s klubem nedohodnul na prodloužení smlouvy a začal si hledat nové angažmá. Balaštík nakonec uvízl poměrně překvapivě v sítích Mladé Boleslavi.
Středočeský celek po třech úspěšných barážích posiluje a získal dvě skutečně zvučná jména. David Výborný dal vale Spartě a také on bude pomáhat Bruslařskému klubu v posunu do klidnějších vod tabulky. Mohl by být dvorním nahrávačem Jaroslava Balaštíka.
Opustil mateřský Zlín a dlouholetého parťáka Petra Lešku. Spolu hráli naslepo a vzájemná spolupráce deptala všechny týmy v extralize. Nyní se bude muset obejít jeden bez druhého. Balaštík přichází do Mladé Boleslavi na roční hostování, nadále tak zůstává hráčem Zlína. Vyhlášený kanonýr Jaroslav Balaštík bude hrát v Ml. Boleslavi

No dobrý né?

9. června 2011 v 14:17 | Mr.Darkice |  Italská liga

NHL Finále 2:2 na stav serie

9. června 2011 v 14:05 | Mr.Darkice |  Výsledky NHL + tabulky
Fantastický Tim Thomas v brance byl ústřední postavou čtvrtého finále a dovedl Medvědy ke srovnání série. V sestavě obou týmů došlo k některým nuceným změnám. Zraněného Nathana Hortona nahradil v prvním útoku domácích Rich Peverley, několikrát se vedle Krejčího s Lucicem objevil rovněž Michael Ryder. V dresu Kosatek poprvé zasáhli do finále Keith Ballard a Tanner Glass. "O tomhle sníte od dětství. Je skvělé dostat takovou příležitost," pochvaloval si Ballard svůj nástup do práce.

navíc David Krejčí vede tabulku produktivity.