Skupiny+Rozpis MS 2011

19. prosince 2010 v 22:41 | flipknot
skuipny:
A-skupina (Bratislava): Rusko, Slovensko, Německo, Slovinsko
B-skupina (Košice): Kanada, Švýcarsko, Bělorusko, Francie
C-skupina (Košice): Švédsko, USA, Norsko, Rakousko
D-skupina (Bratislava): Finsko, ČESKO, Lotyšsko, Dánsko
Rozpis:
pátek 29. dubna 2011:
A-skupina (Bratislava): Německo - Rusko (16.15), Slovensko - Slovinsko (20.15)
B-skupina (Košice): Švýcarsko - Francie (16.15), Bělorusko - Kanada (20.15)
sobota 30. dubna 2011:
C-skupina (Košice): USA - Rakousko (16.15), Norsko - Švédsko (20.15)
D-skupina (Bratislava): Finsko - Dánsko (16.15), ČESKO - Lotyšsko (20.15)
neděle 1. května 2011:
A-skupina (Bratislava): Rusko - Slovinsko (16.15), Slovensko - Německo (20.15)
B-skupina (Košice): Kanada - Francie (16.15), Švýcarsko - Bělorusko (20.15)
pondělí 2. května 2011:
C-skupina (Košice): USA - Norsko (16.15), Švédsko - Rakousko (20.15)
D-skupina (Bratislava): ČESKO - Dánsko (16.15), Lotyšsko - Finsko (20.15)
úterý 3. května 2011:
A-skupina (Bratislava): Slovinsko - Německo (16.15), Rusko - Slovensko (20.15)
B-skupina (Košice): Kanada - Švýcarsko (16.15), Francie - Bělorusko (20.15)
středa 4. května 2011:
C-skupina (Košice): Rakousko - Norsko (16.15), Švédsko - USA (20.15)
D-skupina (Bratislava): Dánsko - Lotyšsko (16.15), Finsko - ČESKO (20.15)
čtvrtek 5. května 2011:
E-skupina (Bratislava): A2 - D3 (20.15)
F-skupina (Košice): B2 - C3 (20.15)
G-skupina (o udržení): A4 - D4 (16.15, Bratislava), B4 - C4 (16.15, Košice)
pátek 6. května 2011:
E-skupina (Bratislava): A1 - D2 (16.15), D1 - A3 (20.15)
F-skupina (Košice): B1 - C2 (16.15), C1 - B3 (20.15)
sobota 7. května 2011:
E-skupina (Bratislava): D3 - A1 (16.15), D2 - A3 (20.15)
F-skupina (Košice): C3 - B1 (16.15), C2 - B3 (20.15)
G-skupina (o udržení): C4 - A4 (12.15, Bratislava), B4 - D4 (12.15, Košice)
neděle 8. května 2011:
E-skupina (Bratislava): D1 - A2 (16.15)
F-skupina (Košice): C1 - B2 (16.15)
G-skupina (o udržení): A4 - B4 (20.15, Bratislava), D4 - C4 (20.15, Košice)
pondělí 9. května 2011:
E-skupina (Bratislava): A3 - D3 (12.15), A2 - D2 (16.15), A1 - D1 (20.15)
F-skupina (Košice): B3 - C3 (12.15), B2 - C2 (16.15), B1 - C1 (20.15)
úterý 10. května 2011:
volný den
středa 11. května 2011 (Bratislava):
čtvrtfinále č.1 (16.15), čtvrtfinále č.2 (20.15)
čtvrtek 12. května 2011 (Bratislava):
čtvrtfinále č. 3 (16.15), čtvrtfinále č. 4 (20.15)
pátek 13. května 2011 (Bratislava):
semifinále č. 1 (16.15), semifinále č. 2 (20.15)
sobota 14. května 2011:
volný den
neděle 15. května 2011 (Bratislava):
o 3. místo (16.00), finále (20.30)
Domácí slovenská reprezentace sehraje v případě postupu mezi osmičku nejlepších svoje čtvrtfinále ve středu 11. května 2011 od 20.15 hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který místo obsadí Česká republika na MS 2011 na slovensku

1 55.6% (5)
2 0% (0)
3 11.1% (1)
4 11.1% (1)
5 0% (0)
Jiný. 22.2% (2)

Komentáře

1 Rebelka 27 Rebelka 27 | Web | 20. prosince 2010 v 14:50 | Reagovat

ráda spřátelím, jdu si tě přidat... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama